Bacardi párty – pátek 8. srpna 2014

►►► DJ DALADIER ◄◄◄

►►► SALSA ◄► BACHATA ◄◄◄

►►► NOC KALONĚ◄► KOKTEJLY ◄► DÁRKY◄◄◄

Tento pátek 8. srpna vás srdečně zveme na tradiční salsa párty, tentokrát ve znaku kaloně, netopýra, který více než sto let zdobí lahve značky BACARDI.

Máme pro vás žabky, brýle, trička, přívěsky, vše s logem BACARDI a vy si budete moci tak svého „kaloně“ vyhrát v připravených soutěžích.

Samozřejmě vám naši barmani rádi připraví výtečné BACARDI drinky.

Abyste se mohli na páteční párty řádně naladit, připomínáme základní kaloní pravidla:

  • správný kaloň za všech okolností visí hlavou dolů
  • kaloň umí vždy ohromit svoje kamarády nějakým úletem
  • užívá si sex jen tak pro zábavu
  • na párty kaloň baví sebe a ostatní celou noc
  • kaloň se vždy vrací domů až nad ránem

Pro všechny, ať již stojící, sedící či tančící ve vzpřímené poloze nebo ty visící hlavou dolů, bude celou noc hrát DJ Daladier.

Vstupné 100 Kč (v ceně welcome drink jak jinak než s BACARDI).
Vstup do 20:30 zdarma.

► Rezervace:
tel.: +420 776 795 166
email: rezervace@lamacumba.cz

www.lamacumba.cz
www.bacardi.com/cz
www.facebook.com/lamacumba.cz

►►► NOC PATŘÍ SAVCŮM ◄◄◄

Kaloň je úžasný zvíře, co ve dne spí a po nocích lítá za zábavou. Nakousává ovoce, který nechává zkvasit, aby následně mohl kámoše pozvat na pořádnej mejdan. Zkvašeným ovocem si všichni vylepšujou náladu. Někdy tak moc, že rána jsou pro ně dost krušný. Za všech okolností ale kaloni visej hlavou dolů…

Kaloň je výbornej společník, zásadně se baví v partě a je dost mazanej na to, aby svoje kamarády vždycky ohromil nějakým novým úletem. Užívá si sex jen tak pro zábavu, nebere to pouze jako způsob, jak přivést na svět kaloně juniora. Kromě něj to tak má jen delfín, šimpanz Bonobo a… člověk. Vzhledem k tomu, jak moc je chování kaloně podobný tomu našemu, se pár let zpátky začalo mluvit o tom, že je předchůdcem člověka. Tomu nahrává i fakt, že kaloň je savec, žádnej pták. Pozor, to není žádná mystifikace, ale seriózní teorie.

Kromě skvělý povahy a podobnosti s člověkem se kaloňovi nedá upřít dobrej vkus. Vybírá krásný kaloňky… ale hlavně si před víc než sto lety vybral svoje kaloňský pití, když se s celou partou nastěhoval na půdu pana Bacardiho. Ten kaloně nevyhnal, protože hned pochopil, že kaloň a Bacardi prostě patřej k sobě. Od tý doby je kaloň symbolem Bacardi a taky každý pořádný párty. Baví sebe i ostatní celou noc, vrací se nad ránem a ví, co je dobrý.
Staň se kaloněm!

20140808-banner-bacardi-570