Finlandia salsa párty v La Macumba – pátek 29. listopadu 2013

►►► FINLANDIA VODKA HOT DRINKS ◄◄◄

►►► DJ MÁRIO (KUBA) ◄◄◄


V pátek 29. listopadu vás zveme na večer plný tance a úžasných horkých alkoholických drinků!

Naše barmanky a barmani vám některou z vodek Finlandia s příchutí mango, brusinka nebo černý rybíz připraví v kombinaci s horkým hruškovým džusem a skořicí. Tyto horké koktejly vás zahřejí, uvedou do nálady a jistě pro vás budou i inspirací na skvělé drinky pro nadcházející zimní období!

Po celý večer vám bude hudbu vybírat DJ Mário (Kuba).

Přijďte se zahřát nejen tancem a hudbou plnou sluníčka, ale také výtečnými horkými drinky s vodkou Finlandia a jejími ovocnými příchutěmi!

Těší se na vás celý tým La Macumba.

Vstupné 100 Kč (welcome drink v ceně).
Do 21:00 vstup zdarma.

Vodka Finlandia je otiskem finské přírody. Řadí se mezi nejprodávanější a nejkvalitnější vodky na světě. Již od roku 1970 se vyrábí ve finském městě Rajamäki. K její výrobě se využívá šestiřadý ječmen, který dozrává za svitu půlnočního slunce. Jev půlnočního slunce nebo také bílé noci znamená, že šedesát dva dní v roce slunce ve Finsku nezapadá. Jedinečná je také voda použitá k výrobě Finlandia vodky. Tato voda se čerpá z hluboké studny, není nijak upravována, neboť se přírodní cestou filtruje přes ledovcovou morénu. Vysokou kvalitu vodky zajišťuje proces takzvané kontinuální destilace s více než dvěma sty destilačními kroky. Finlandia obsahuje 40 % alkoholu.

►►► ZAHŘEJ SE PŮLNOČNÍM SLUNCEM ◄◄◄

www.lamacumba.cz
www.facebook.com/lamacumba.cz