Kapela „naživo“ – Mezcla Orquesta v La Macumba – sobota 14. prosince 2013

►►► MEZCLA ORQUESTA ◄► DJ INGENIERO ◄◄◄

►►► SLOSOVÁNÍ VSTUPENEK O NOVÉ CD KAPELY ◄◄◄


V sobotu 14. prosince nám všem k tanci i poslechu zahraje známá kubánská Mezcla Orquesta.

Většině z našich pravidelných hostů ji nemusíme představovat. Pro Ty, kteří ještě tuto kapelu neslyšeli, snad jen tolik, že hraje kubánskou a latinsko-americkou muziku s nádechem jazzu a funky. Pro kapelu je mimo jiné charakteristický sametový hlas zpěvačky Tandy, která jejich vystoupení dává punc nezaměnitelnosti.

V těchto dnech kapela vydává své první CD a vy jej můžete vyhrát, protože ze zakoupených vstupenek budeme v rámci večera losovat výherce tohoto zbrusu nového CD.

V pauzách vystoupení kapely se o hudební doprovod postará DJ Ingeniero.

Vstupné 150 Kč.
Vstupné se vybírá od otevření klubu.

☀☀☀ Mezcla Orquesta – prostřednictvím jejich hudby vám členové kapely chtějí přiblížit sílu a krásu různých kubánských a latinsko amerických rytmů, jako jsou rumba, cha cha cha, salsa, bachata a merengue. Hudba, která je interpretovaná skvělými umělci, moderním způsobem s prvky jazzu, funky a dalších stylů, má nezaměnitelný osobní rukopis. Ten je dále podtržen hlubokým, sametovým hlasem kubánské zpěvačky Tandy, která je tváří skupiny. Přáním skupiny je odevzdat posluchačům na koncertech vášeň, sílu, temperament a lásku, které charakterizují skupinu i celou jejich práci. ☀☀☀

www.lamacumba.cz

www.facebook.com/lamacumba.cz
www.mezclaorquesta.cz