Kubánská párová salsa s Mandym Valdésem

Milí milovníci kubánské Salsy, kteří chcete teprve začít…
Pro velký zájem nových budoucích Salseros otevíráme s Mandym další kurz.

Máte jedinečnou a vyjímečnou příležitost se opět setkat se zakladatelem a jedním z úplně prvních lektorů a legendou kubánské salsy u nás, rodilým Kubáncem MANDYM VALDÉSEM, kterého mnozí jeho žáci považují za nejlepšího učitele tohoto tance.
Můžete jeho výuku zažít na vlastní kůži v intenzivním kurzu v klubu La Macumba: Začátečníci
Jeho žáky jsou i lektoři, kteří dnes sami úspěšně vyučují.
Mandy musel ze zdravotních důvodů ukončit pravidelnou výuku a zanechal tak mnoho smutných žáků, kteří ho měli rádi pro jeho neskutečnou trpělivost, humor a legrácky, kterými prošpikovával své lekce a hlavně proto, že uměl naučit tančit skutečně každého.

S velkou radostí vás zvu na intenzivní kurz, ve kterém se zase budete nejen učit, ale i bavit a nikdy na něj nezapomenete.

Kurz bude probíhat každý PÁTEK od 20. dubna do 8. června 2018 – 18:00 – 19:00,
8 krát 60 minut

Cena jednoho kurzu (8 x 60 minut):

  • 2000 Kč za osobu

Závazné přihlášky a dotazy:

  • na e-mailu: hana.salsa@email.cz
  • na telefonu: +420 603 509 133 – Hanka (prosím, volejte po 17. hodině)

Platby kurzovného dle předchozí telefonické dohody.

Moc se s Mandym těšíme na své nové žáky – nováčky, protože Mandy umí základy naučit opravdu perfektně, což je pro tento krásný a sexy tanec, kterým Salsa Cubana určitě je asi nejvíc důležité. Máte možnost se naučit základy od této legendy kubánské salsa scény u nás. Po tomto kurzu si už zatančíte na každé večerní Salsa party. Navíc na páteční máte od nás jako bonus vždy vstup zdarma. 😉
Těšíme se na vás

Mandy a Hanka 🙂

MandyValdes.cz

Více informací o našich kurzech nalezenete na naší facebokové stránce: https://www.facebook.com/MandyValdescz-110555429049615