Angels Dance Praha

Salsa párty a stepařská show Angels Dance Praha – sobota 3. května 2014

►►► SALSA PÁRTY ◄◄◄

►►► ANGELS DANCE PRAHA ◄► AMERICKÝ CLOGGING ◄◄◄

►►► DJ BRUJO (KUBA) ◄◄◄

V sobotu 3. května vystoupí na naší pravidelné salsa párty se svojí stepařskou show skupina Angels Dance Praha. Kdo jste je měl možnost vidět v našem klubu v loňském roce, jistě budete souhlasit, že tyto čtyři dívky kromě šarmu disponují také úctyhodnou kadencí „kulometu“ jejich stepujících podrážek.

Celou noc bude hudbu vybírat DJ Brujo (Kuba).

Srdečně vás zve tým La Macumba!

Vstupné 100 Kč (welcome drink v ceně).
Do 20:30 vstup zdarma.

► Rezervace:
tel.: +420 776 795 166
email: rezervace@lamacumba.cz

www.lamacumba.cz
www.facebook.com/lamacumba.cz
www.facebook.com/angelsdancepraha

Skupina Angels Dance Praha (Eva Krausová, Jana Krausová, Petra Fenclová a Bára Hladíková) se zabývá americkým cloggingem – druhem moderního stepu, který obohacují o prvky moderních stylů (latinsko-americkými, disco, hip-hop, country). Posledních 8 let jsou na 1. místě v cloggingu na celostátním setkání všech tanečních skupin v Táboře. V letech 2011 a 2012 se staly mistryněmi a v roce 2013 vícemistryněmi České republiky. Dále se zúčastnily i talentové soutěže Československo má talent, kde se dostaly mezi 90 nejlepších. Tancují společně už 10 let, vystupují na maturitních plesech, charitativních a podnikových večírcích, bálech a zábavách. Od počátku skupinu trénuje choreografka a trenérka amerického cloggingu Eva Krausová. Momentálně se připravují a trénují na mistrovství České republiky, které je čeká od 9. do 11. května 2014.

Video z vystoupení Angels Dance Praha v La Macumba v roce 2013

Salsa party se stepařským show v La Macumba – sobota 19. října 2013

FOTO ZDE

V sobotu 19. října vám představíme taneční skupinu Angels Dance Praha, která se zabývá americkým cloggingem.

Posledních 8 let jsou Angels Dance Praha na 1. místě v cloggingu na celostátním setkání všech tanečních skupin v Táboře.
Také se v roce 2011 a 2012 staly mistryněmi České republiky a v roce 2013 vícemistryněmi České republiky. Dále se zúčastnily talentové soutěže Československo má talent, kde se dostaly mezi 90 nejlepších. Tancují společně už 10 let, rády vystupují na maturitních plesech, charitativních a podnikových večírcích a také na bálech a zábavách.
Celých 10 let je jejich trenérkou a choreografkou Eva Krausová (trenérka amerického cloggingu).
U nás v klubu vystoupí v sobotu tanečnice Eva Krausová, Jana Krausová, Petra Fenclová a Bára Hladíková.

Clogging je druh moderního stepu, obohacují jej moderními prvky stylů, jako jsou latinsko-americké, disco, hip-hop i country.

Salsu a další muziku bude vybírat celou noc DJ Ingeniero.

Vstupné 100 Kč (v ceně welcome drink).
Vstup do 21:00 zdarma.